Naše služby

Komplexní dodávky služeb pro Vaši zahradu

Zabýváme se kompletními realizacemi zahradních jezírek na klíč od návrhu po pravidelný servis. V našem portfoliu naleznete mnoho možností provedení jezírek. Od koupacích přes okrasná až po jezírka určená na chov ryb.

Proč si vybrat nás?

Máme techniku i know-how
pro zpracování rozsáhlých projektů

Úprava terénu, stavba jezírka, instalace fitračního systému i finální úprava okolí jezrka dle návrhu. Vše provedeme na klíč.

od roku

2012

Roky zkušeností

Našim zákazníkům nabízíme naše mnohaleté zkušenosti s konstrukcí a dlouhodobou údržbou mnoha jezírek po celé ČR. Vysoké úrovně kvality naších služeb jsme dosáhli hlavně díky naší službě řasa v jezírku, kde se dlouhodobě zabýváme údržbou vody a rekonstrukcemi jezírek. Zkušenosti pak přenášíme do konstrukce nových jezírek.

115

+

Dokončených projektů

Naše stavby vynikají precizností a originalitou. Od návrhu až po realizaci. Vždy víme co děláme a čeho chceme dosáhnout. Jen výsledek, který zcela odpovídá Vašim požadavkům, je pro nás řešením. Vyřešíme každý problém a zkušenosti se servisem vybudovaných staveb aplikujeme automaticky na nové projekty.

100

%

Spokojených zákazníků

Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě. Naše stavby jsou nejen krásné ale i 100% funkční. Pravidelný servis a údržba z naší strany není problém. Bez ohledu na velikost či složitost věnujeme každému projektu stejnou péči. Naším cílem je vždy perfektní výsledek se kterým je spokojen jak zákazník tak i my.

Nevíte jak začít?

Napište nebo zavolejte a spolu to nějak vyřešíme!

Reference

našich zákazníků

Právě se nacházíte zde: